Boosted's Garage
Page 1 of 1
Boosted's Garage
GT: NCD1 Boosted
Team: Negative Camber Drift 1
Current Bank: 16,050
Car: 03 Viper
Sport Twin Turbos: $5,750
PI:679
HP:656
1/4 Mile ET: 10.827
Build List: 54,450
Sport Weight Reduction- Free
Race Tires- Free
Race Roll Cage-Free
Photos:
NO BUILD LIST STEALING!!!
Team: Negative Camber Drift 1
Current Bank: 16,050
Car: 03 Viper
Sport Twin Turbos: $5,750
PI:679
HP:656
1/4 Mile ET: 10.827
Build List: 54,450
Sport Weight Reduction- Free
Race Tires- Free
Race Roll Cage-Free
Photos:
NO BUILD LIST STEALING!!!
Last edited by NCD1 Boosted on Mon Apr 26, 2010 5:27 am; edited 23 times in total
NCD1 Boosted- Posts : 24
Join date : 2009-12-25
Age : 31
Location : Orange Park, FL
Re: Boosted's Garage
Log:
1st week.
2/14/10 1,300+500=1,800
2/15/10 1,800+500=2,300
2/17/10 2,300+500=2,800
2/19/10 2,800+500=3,300
Me outlaw drifta hurley raced a bit.
2nd week did some 1/4 runs
2/21/10 3,300+500=3,800
2/23/10 3,800+500=4,300
2/24/10 4,300+500=4,800
2/26/10 4,800+500=5,300
3rd week.
2/27/10 5,300+500=5,800 did some runs with some guys.
2/27/10 Bought Sport Twin turbos. (50% discount) 5,750
5,800-5,750=50
2/28/10 50+500=550
3/1/10 550+500=1,050
3/2/10 1,050+500=1,550
3/4/10 1,550+500=2,050
4th week
3/6/10 2,050+500=2,550
3/7/10 2,550+500=3,050
3/9/10 3,050+500=3,550
3/12/10 3,550+500=4,050
5th week
3/14/10 4,050+500=4,550
3/15/10 4,550+1000=5,550
3/17/10 5,550+500=6,050
6th week
3/22/10 6,050+500=6,550
3/24/10 6,550+500=7,050
3/25/10 7,050+1000=8,050
7th week
3/28/10 8,050+500=8,550
3/30/10 8,550+500=9,050
4/1/10 9,050+500=9,550
4/2/10 9,550+500=10,050
8th week
4/05/10 10,050+500=10,550
4/06/10 10,550+500=11,050
4/07/10 11,050+500=11,550
4/09/10 11,550+500=12,050
9th week
4/13/10 12,050+1000=13,050
4/15/10 13,050+1000=14,050
10th week
4/21/10 14,050+1000=15,050
4/22/10 15,050+1000=16,050
1st week.
2/14/10 1,300+500=1,800
2/15/10 1,800+500=2,300
2/17/10 2,300+500=2,800
2/19/10 2,800+500=3,300
Me outlaw drifta hurley raced a bit.
2nd week did some 1/4 runs
2/21/10 3,300+500=3,800
2/23/10 3,800+500=4,300
2/24/10 4,300+500=4,800
2/26/10 4,800+500=5,300
3rd week.
2/27/10 5,300+500=5,800 did some runs with some guys.
2/27/10 Bought Sport Twin turbos. (50% discount) 5,750
5,800-5,750=50
2/28/10 50+500=550
3/1/10 550+500=1,050
3/2/10 1,050+500=1,550
3/4/10 1,550+500=2,050
4th week
3/6/10 2,050+500=2,550
3/7/10 2,550+500=3,050
3/9/10 3,050+500=3,550
3/12/10 3,550+500=4,050
5th week
3/14/10 4,050+500=4,550
3/15/10 4,550+1000=5,550
3/17/10 5,550+500=6,050
6th week
3/22/10 6,050+500=6,550
3/24/10 6,550+500=7,050
3/25/10 7,050+1000=8,050
7th week
3/28/10 8,050+500=8,550
3/30/10 8,550+500=9,050
4/1/10 9,050+500=9,550
4/2/10 9,550+500=10,050
8th week
4/05/10 10,050+500=10,550
4/06/10 10,550+500=11,050
4/07/10 11,050+500=11,550
4/09/10 11,550+500=12,050
9th week
4/13/10 12,050+1000=13,050
4/15/10 13,050+1000=14,050
10th week
4/21/10 14,050+1000=15,050
4/22/10 15,050+1000=16,050
NCD1 Boosted- Posts : 24
Join date : 2009-12-25
Age : 31
Location : Orange Park, FL
Page 1 of 1
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
|
|